Jak możemy pomóc

Dashboard KPI

W zakresie odpowiedzialności dyrektora finansowego mieści się dostarczanie zarządowi skondensowanej wiedzy o stanie finansów firmowych w formie raportów, które są punktem wyjścia przy podejmowaniu kluczowych decyzji rozwojowych.

Możemy przekształcić wszelkie informacje o działalności Twojej firmy w interaktywne oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb dashboardy zarządcze, znane również jako dashboardy KPI. Dzięki przejrzystym, zorganizowanym danym będziesz szybciej i skuteczniej podejmować decyzje kluczowe dla Twojego biznesu.

1-2

Dedykowani specjaliści

2-10

Raporty

70+

Zrealizowane projekty

15 000 –

30 000 PLN

Oszczędność dzięki zatrudnieniu Zewnętrznego CFO

Wizualizacja Danych Biznesowych

W jaki sposób zwiększymy wartość
i jakość Twojej firmy?

Dashboard – finanse

Wizualizacja kluczowych wskaźników finansowych.

Dashboard – sprzedaż

Wizualizacja kluczowych wskaźników efektywności sprzedaży.

Dashboard – marketing

Wizualizacja kluczowych wskaźników efektywności marketingu.

Dashboard HR

Wizualizacja kluczowych wskaźników w obszarze HR.

Dashboard – kluczowe wskaźniki operacyjne

Wizualizacja kluczowych wskaźników operacyjnych.

Dashboard – dane rynkowe

Wizualizacja kluczowych wskaźników rynkowych.

Pełne wsparcia
zewnętrznego CFO

Męczy Cię ciągłe analizowanie niekończących się arkuszy kalkulacyjnych i raportów, aby znaleźć informacje potrzebne do podjęcia optymalnych decyzji biznesowych? Rozwiązaniem tego problemu jest profesjonalna wizualizacja danych biznesowych. W CFO Consulting zapewniamy kompleksowe wsparcie w budowie profesjonalnych dashboardów zarządczych, który ułatwią zarządzanie Twoją firma.

Nadzór finansowy, podatkowy, księgowy

Analiza potrzeb i celów

Po dokładnej analizie dostosujemy dashboardy do Twojej działalności.

Projekt i wdrożenie

Specjaliści stworzą interaktywne dashboardy z Twoich danych.

Szkolenie i wsparcie

Oferujemy kompleksowe wsparcie i szkolenie w korzystaniu z dashboardów.

Dlaczego CFO Consulting

CFO Consulting to skuteczne narzędzia i know-how

Męczysz się analizą arkuszy kalkulacyjnych i nieczytelnymi raportami? Rozwiązaniem są interaktywne dashboardy KPI. Wykorzystaj dashboard BI do szybszego podejmowania decyzji, identyfikacji problemów i prezentacji danych. Ułatwiamy Ci sukces biznesowy dzięki profesjonalnej wizualizacji danych.

Współpraca

Rozpocznij współpracę

CFO Consulting Services Ltd

+48 575 360 277

kontakt@cfoconsulting.pl

124 City Road, London EC1V 2NX

Skorzystaj z naszej wiedzy z zakresu wizualizacji danych biznesowych i usprawnij podejmowanie decyzji finansowych w firmie dzięki współpracy z profesjonalnym zewnętrznym dyrektorem finansowym!

Czytaj więcej

Męczy Cię ciągłe analizowanie niekończących się arkuszy kalkulacyjnych i raportów, aby znaleźć informacje potrzebne do podejmowania świadomych decyzji biznesowych? Dane zawsze mają do opowiedzenia jakąś historię, ale odkrycie jej bywa niełatwym zadaniem. Nieczytelne tabele i zestawienia znacznie utrudniają analizę kluczowych informacji. Rozwiązaniem tego problemu jest profesjonalna wizualizacja danych biznesowych.

Możemy przekształcić wszelkie informacje o działalności Twojej firmy w interaktywne oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb dashboardy zarządcze, znane również jako dashboardy KPI. Dzięki przejrzystym, zorganizowanym danym będziesz szybciej i skuteczniej podejmować decyzje kluczowe dla Twojego biznesu.

Dashboard KPI BI CFO Consulting

Czym jest dashboard BI i jak go wykorzystać?

Dziś firmy coraz częściej sięgają po nowoczesne technologie oraz rozwiązania ze świata IT, ułatwiające procesy analityczne i zarządcze (narzędzia BI). Jednym z nich jest dashboard BI (ang. Business Intelligence). To narzędzie, które służy do prezentowania danych biznesowych w przejrzystej i łatwej do zrozumienia formie. Może zawierać wykresy, diagramy, tabele, grafiki oraz inne elementy informacyjne, które pokazują np. aktualny stan firmy czy jej wyniki finansowe.

Dashboard Power BI będzie używany w Twojej firmie przez menedżerów, analityków i innych pracowników do monitorowania oraz oceny wskaźników istotnych dla osiągania celów, a także realizowania strategii przedsiębiorstwa. Taka wizualizacja danych biznesowych jest wykorzystywana m.in. do:

  • zestawiania aktualnych wyników z założeniami, dzięki czemu sprawnie reaguje się na nieprawidłowości i błędy oraz odpowiednio modyfikuje działania,
  • identyfikowania problemów i obszarów, które wymagają poprawy, dzięki czemu można wdrożyć odpowiednie rozwiązania korygujące,
  • porównania różnych scenariuszy, dzięki czemu można ocenić efektywność planowanych działań i wybrać te, które przynoszą najlepsze rezultaty,
  • prezentacji aktualnych danych i wskaźników w przejrzysty sposób, co pozwala menedżerom szybko oceniać daną sytuację i podejmować lepsze decyzje.

Przygotowany przez nas dashboard zarządczy może dotyczyć różnych dziedzin, takich jak np. finanse, sprzedaż, jakość produktu, obsługa klienta itp. Ich wybór zależy od celów i strategii Twojego przedsiębiorstwa.

Jakie zalety ma opracowana przez nas wizualizacja danych biznesowych?

Celem naszej firmy jest ułatwienie Ci podejmowania decyzji korzystnych dla prowadzonego biznesu. Wykorzystując nowoczesne narzędzia z zakresu analityki biznesowej, przygotujemy dashboard zarządczy, dotyczący dowolnego obszaru Twojej działalności. Zespół doświadczonych specjalistów, zajmujących się opracowywaniem danych, skupi się na identyfikacji kluczowych wskaźników efektywności, a następnie stworzy dostosowane do indywidualnych potrzeb pulpit, który zagwarantuje Ci jasny i zwięzły przegląd wyników firmy.

Wykorzystanie nowoczesnych technologii w tej dziedzinie automatyzuje cały proces (Power BI), eliminując ryzyko ludzkiego błędu oraz znacznie zwiększając wygodę analizy prezentowanych informacji. Nasze dashboardy są zaprojektowane tak, aby były przyjazne dla użytkownika oraz w pełni responsywne – możesz śledzić wyniki swojej firmy z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. Jeśli potrzebujesz skutecznej wizualizacji danych biznesowych, skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły oferty.