Nasz zespół

Nasz zespół tworzą specjaliści mogący pochwalić się bogatym, wieloletnim doświadczeniem w kompleksowym zarządzaniu finansami. To uznani fachowcy posiadający szerokie kompetencje i doświadczenie w biznesie oraz doradztwie strategicznym i finansowym.

Dołącz do Zespołu

Dołączając do nas, zaczynasz poziom wyżej. Nasza kultura organizacyjna opiera się na profesjonalizmie, szacunku oraz działaniu zespołowym. Stajesz się więc częścią dynamicznego i kreatywnego zespołu o wspólnych wartościach, w którym nie można się nudzić. 

 

Każdego dnia pomagamy naszym klientom usprawniać biznes. To dla nas ważne, bo uważamy, że kiedy biznes działa lepiej, lepiej działa cały świat.

U nas zdobędziesz doświadczenie w najbardziej interesującym obszarze finansów, co pozwoli Ci w relatywnie krótkim czasie zdobyć doświadczenie analogiczne do doświadczenia dyrektora finansowego.

U Nas pracujesz gdzie chcesz (dowolne miejsce na świecie), kiedy chcesz (dowolne godziny pracy) i ile chcesz (jesteśmy elastyczni co do wysokości etatu).

Dodatkowo wybierasz sobie Twoją preferowaną formę współpracę (umowa o pracę , umowa cywilno-prawna, umowa B2B).

Kontakt

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

    Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywaności oraz polityką RODO